Zobacz pojedynczy post
Stare 24-11-2020, 13:26   #4
thrx
Senior Member
 
Awatar thrx
 
Dołączył: Mar 2019
Skąd: Noclegownia
Posty: 296
Domyślnie


George Orwell - Rok 1984 [audiobook PL]Dane techniczne:
Cytat:
"Wielkość paczki: 531.31 MB
Czas trwania: 11h 55m
Bitrate: 112 kbps
Rodzaj kompresji: zip, 7zip
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Jerzy Radziwiłowicz
Hasło: Brak "
Download / Pobierz:
Rapidu | Rapidgator
Linki pod adresem. Wklej adres do przeglądarki aby uzyskać dostęp.


Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".Wszystkie moje wstawki:


Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Opis uploadu:

Wielki Brat Patrzy – to właśnie napisy tej treści, w antyutopii Orwella krzyczące z plakatów rozlepionych po całym Londynie, natchnęły twórców telewizyjnego show „Big Brother”. Czyżby wraz z upadkiem komunizmu wielka, oskarżycielska powieść straciła swoją rację bytu, stając się zaledwie inspiracją programu rozrywkowego? Nie. Bo ukazuje świat, który zawsze może powrócić. Świat pustych sklepów, permanentnej wojny, jednej wiary.

Klaustrofobiczny świat Wielkiego Brata, w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą, a dominującym uczuciem jest strach. Świat, w którym ludzie czują się bezradni i samotni, miłość uchodzi za zbrodnię, a takie pojęcie jak „wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją. Na kuli ziemskiej są miejsca, gdzie ten świat wciąż trwa. I zawsze znajdą się cudotwórcy gotowi obiecywać stworzenie nowego, który od wizji Orwella dzieli tylko krok. Niestety, piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. A dwa plus dwa wcale nie musi się równać cztery.
thrx jest nieaktywny