Warezik.eu - Forum wielotematyczne,download,dyskusyjne,warez,portal warez

Seriale Oferta pełnych / kompletnych sezonów seriali do pobrania na dysk komputera. Znajdziesz tu m.in: Ranczo, M jak Miłość, Gra o tron, Jak poznałem waszą matkę, Dexter...


 
Narzędzia wątku
Stare 04-02-2009, 17:37   #1
ściba
Zasłużony
 
Awatar ściba
 
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,372
Domyślnie Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat - Afryka Zachodnia i Meksyk [2007]

Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat - Afryka ZachodniaWojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem zaprasza do Afryki zachodniej - Senegalu, Gambii i na Wyspy Zielonego Przylądka.

Lista Odcinków:
1.Dakar Miasto Bazar
2.Sawanna
3.Gambia-Panstwo Rzeka
4.Wyspy Zielonego Przyladka
5.Karnawal na Wyspach
6.Islam

Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat - MeksykWojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem zaprasza do Meksyku.

Lista Odcinków:
1. Największe miasto świata
2. Ale jazda! Ale Meksyk!
3. Mexico - miasto z przeszłością
4. Mariachi - uliczna balanga
5. Hacjenda
6. Pueblo
7. Guadalupe - największy odpust świata

Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


ściba jest nieaktywny  

 #1.5
Pierwsza Dama Warezika

Avatar Pierwsza Dama Warezika
 
Dołączyła: 2007
Wiek: 18
Posty: 5498
Reputacja: 2908
Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat - Afryka Zachodnia i Meksyk [2007]


Proponuję inne tytuły dla tego tematu ;):
Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat bez premium, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat download, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat peb, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat do pobrania, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat subbed pl, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat dvd, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat wtopione napisy, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat darkmachine, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat jakosc HD, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat chomikuj, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat rmvb, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat polski dubbing/a>, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat darkwarez, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat ajo, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat za darmo, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat precyl, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat cam, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat avi, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat do ściągnięcia, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat free, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat pirate bay, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat rar, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat film 3D, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat filestube, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat warez, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat polski lektor, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat polski warez, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat dvd rip, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat download free, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat portal, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat bez czekania, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat prezone, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat bez płacenia, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat napisy pl, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat elitewarez, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat lektor pl, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat no limits, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat easyfiles, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat dubbing pl, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat do pobrania, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat bez limitów, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat sub pl, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat polskie napisy, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat portal warez, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat torrent, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat dubbing po polsku, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat p2m, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat xvid, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat hosting bez czekania, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat do pobrania za darmo, Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat bez konta premium
online  
Stare 04-04-2009, 10:56   #2
ściba
Zasłużony
 
Awatar ściba
 
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,372
DomyślnieDane techniczne:
Czas trwania: 175 min
Liczba nośników: 1
Obraz: PAL
Format obrazu: 16:9
Dźwięk: stereo.

Po Ekwadorze oprowadza:
Wojciech Cejrowski
Reżyseria: Andrzej Horubała
Scenariusz: Wojciech Cejrowski
Zdjęcia: Piotr Gorzkowicz
Muzyka: Rafał Kołaciński

Wojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem zaprasza do Ekwadoru w Ameryce Południowej.

1. Ekwador znaczy równik
2. Bananera
3. Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion
4. W drodze do dżungli
5. Wioska w dżungli
6. Dżungla
7. Zupa z małpy

Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".lub

DVDRip

Video:
H.264/MPEG-4 AVC
720 x 400 (16:9)
999 kbps
25.000 fps
Audio:
MPEG-4 AAC LC/HC
24000Hz
129 kb/s tot
stereo (2/0)

1. Ekwador znaczy równik
Tym razem Wojciech Cejrowski odwiedza najmniejsze państwo andyjskie położone po obu stronach równika. Nazwa tego kraju - Ecuador - to po hiszpańsku właśnie "równik". Wraz z niestrudzonym podróżnikiem oglądamy liczne w tym kraju aktywne wulkany, przemierzamy las tropikalny z cennymi gatunkami drzew (mahoniowiec, palisander, balsa, kauczukowiec), odwiedzamy wioskę indiańską i wiele innych egzotycznych miejsc.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".2. Bananera
Bananera oznacza plantację bananów. Brzmi romantycznie, kolonialnie i bogato nic bardziej mylnego. Bananera obecnie to po prostu fabryka bananów owoce zawinięte w foliowe worki, by ochronić je przed wpływem środowiska, nie mają możliwości dojrzeć są zbierane jeszcze zielone, a dojrzewają w drodze na nasze stoły. Wojciech Cejrowski przybliża nam pracę na wielkich farmach, skąd pochodzą te popularne owoce.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".3. Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion
Przyjrzymy się przygotowaniom wyprawy Wojciecha Cejrowskiego do indiańskich plemion zamieszkujących ekwadorską dżunglę. Udajemy się do samego serca ekwadorskiej dżungli. W tym odcinku instrukcje dla wszystkich planujących taką wyprawę.
Wojciech Cejrowski radzi, jak znaleźć przewodnika i wynająć łódź oraz jak powinien wyglądać nasz strój i ekwipunek. Autor programu opowiada ponadto o sposobach zabezpieczenia się przed owadami, wężami i innymi niespodziankami czyhającymi na podróżników.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".4. W drodze do dżungli
Filmowa gawęda pełna dygresji i żartów, urozmaicona prezentacją kultury ludowej odwiedzanych regionów świata oraz rozmowami z miejscową ludnością.
Dlaczego w dżungli zamiast wygodnego plecaka lepsza jest plastikowa beczka? Wojciech Cejrowski doradza, jak przetrwać w tym niekoniecznie przyjaznym środowisku i co koniecznie zabrać ze sobą, by miła wycieczka nie zamieniła się w koszmar.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".5. Wioska w dżungli
Wojciech Cejrowski spędza dzień w wiosce Indian huaorani. Pokazuje jak epoka kamienna łączy się tu ze współczesnością. Omawia sposób budowy indiańskiej chaty, przywołuje dawne zwycięstwa w walce z zewnętrznymi najeźdźcami: naftaleros i drwalami. Indianie pokazują sposób wykonania broni dmuchawek i dzid, śpiewają wojenną pieśń, częstują swoimi specjałami.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".6. Dżungla
Filmowa gawęda pełna dygresji i żartów, urozmaicona prezentacją kultury ludowej odwiedzanych regionów świata oraz rozmowami z miejscową ludnością.
Wojciech Cejrowski trafia do tropikalnego lasu, omawia zasady BHP, jakich należy przestrzegać w dżungli, wyjaśnia jak się poruszać w dziczy, czego się wystrzegać, jak się ubierać, jak i gdzie stawiać stopy. Pokazuje również niezwykle ciekawe okazy fauny i flory występującej w dżungli.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".7. Zupa z małpy
Wojciech Cejrowski wybiera się na polowanie. Indianie Huaorani naśladują odgłosy zwierząt, prezentują swój kunszt tropienia śladów i wspinania się na drzewa, pokazują, jak sprawnie posługują się tradycyjną bronią - dzidami i dmuchawkami. Na oczach widzów przyrządzają również strzałki z kurarą: od oskrobania kory, poprzez cierpliwe zatruwanie broni, aż po sycenie się łupem. Oczywiście, przyrządzają tytułową zupę z małpy.Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


ściba jest nieaktywny  
Stare 16-10-2010, 21:52   #3
Motyleczek
Senior Member
 
Awatar Motyleczek
 
Dołączył: May 2010
Posty: 808
Domyślnie Wojciech Cejrowski Boso Przez Swiat Wenezuela (2010)

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokumentalny
Data premiery: 2010
Reżyseria: Wojciech Cejrowski, Piotr Makos
Scenariusz: Wojciech Cejrowski
Ocena: 7,9
Czas trwania: 124


Wojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem zaprasza do Wenezueli.


1. Na ryby
2. Maniok
3. Największa łąka świata
4. Polowanie
5. Boso, ale w ostrogach
Wojciech Cejrowski Boso Przez Swiat Wenezuela 2010 DVDRip XviD AC3-GRG

Encoder: Rodzio
Release Date : 16.10.2010
Source V: DVD5-Michi (THX)
Source A: DVD5-Michi (THX)
Video : 1392 Kbps, rozdz. 704*384 (16:9)
Audio : 192 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y)
Fps : 25.000 fps
Language : Polish

Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Motyleczek jest nieaktywny  
Stare 10-12-2010, 13:39   #4
Motyleczek
Senior Member
 
Awatar Motyleczek
 
Dołączył: May 2010
Posty: 808
Domyślnie Wojciech Cejrowski Boso Przez Świat Łowcy Głów (2010)

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokumentalny
Data premiery: 26-11-2010
Reżyseria: Wojciech Cejrowski
Scenariusz: Wojciech Cejrowski
Czas trwania: 120 minut

Wojciech Cejrowski- trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society ( Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych Boso przez świat, z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem będzie to królestwo Łowców Głów.


1. Znachor
2. Rozum
3. Życie codzienne indian
4. Małpi indianin
5. Wyprawa do Łowców Głów

Wojciech Cejrowski Boso Przez Świat Łowcy Głów 2010 PL DVDRip XviD AC3-GRG

Encoder: doctor21
Release Date: 09.12.2010
Source V: DVD9-DVDSEED (THX)
Source A: DVD9-DVDSEED (THX)
Video: 1.421 Kbps, rozdz. 656*368
Audio: 192 Kbps, 48000 Hz, 2 kanal(y)
Fps: 25.000 fps
Language: Polish
SUBBED: N/A

Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Motyleczek jest nieaktywny  
Stare 14-07-2011, 09:06   #5
joe55joe55
Gość
 
Awatar joe55joe55
 
Posty: n/a
Domyślnie Wojciech Cejrowski - Boso przez ŚwiatŹródło: TV Rip, TVP2
Audio: MPEG Layer-3, 576x320, 25 min, ~200Mb
Video: bitrate 1100 kb/s, fps 25.000

Program podróżniczy prowadzony przez Wojciecha Cejrowskiego. Ma formę około 25-minutowych reportaży z różnych zakątków świata, m.in. Brazylii, Meksyku, Gambii, Ekwadoru i Portugalii. Reżyserowany przez Andrzeja Horubałę, Macieja Chmiela (odcinki z Senegalu, Gambii i Cabo Verde) oraz Wojciecha Cejrowskiego (najnowsze).

Kierownikiem wypraw (od odcinków z Ekwadoru) jest Sławomir Makaruk (Makaron). Zdjęcia do filmu są autorstwa Piotra Gorzkowicza (odcinki z Meksyku, Senegalu, Gambii i Cabo Verde, Ekwadoru), Miguela Perea Mantes (odcinki z Hiszpanii i Portugalii) i Jacka Rudnickiego (do odcinków z Włoch -włącznie). Program został zdjęty tymczasowo z ramówki TVP w maju 2009 roku, kiedy to Wojciech Cejrowski wystąpił w spotach wyborczychPrawicy Rzeczypospolitej, zachęcając do oddania głosu na Marka Jurka (Internet)

Odcinki wyemitowane w TVP:
Spoiler:

Meksyk

* 01. Największe miasto świata
* 02. Ale jazda! Ale Meksyk!
* 03. Mexico – miasto z przeszłością
* 04. Mariachi – uliczna balanga
* 05. Hacjenda
* 06. Pueblo
* 07. Guadalupe – największy odpust świata

Senegal, Gambia, Cabo Verde

* 08. Dakar – miasto bazar
* 09. Sawanna
* 10. Gambia – państwo rzeka
* 11. Wyspy Zielonego Przylądka
* 12. Karnawał na Wyspach
* 13. Islam

Ekwador

* 14. Ecuador znaczy równik
* 15. Bananera
* 16. Z kamerą i strzelbą do Dzikich Plemion
* 17. W drodze do dżungli
* 18. Wioska w dżungli
* 19. Dżungla
* 20. Zupa z małpy

Hiszpania i Portugalia

* 21. Korek
* 22. Na południe
* 23. Fatima
* 24. Corrida
* 25. W krainie flamenco
* 26. Portugalskie przyjemności

Namibia

* 27. Gdzieś w Afryce
* 28. Namibijskie bezdroża
* 29. Pustynia
* 30. W drodze do Himba
* 31. Wioska Himba
* 32. Himba – życie bez wody
* 33. Ludzie buszu
* 34. W krainie duchów
* 35. Polowanie z Buszmenami

Tunezja

* 36. U brzegów Sahary
* 37. Wielbłąd
* 38. Wśród Berberów

Peru

* 39. Miasto w dżungli
* 40. Amazonka
* 41. Oaza wolności
* 42. Życie codzienne w Amazonii
* 43. Obrzęd żaby
* 44. Israelitas

“Podróże Stanisława Szwarca-Bronikowskiego”

* 45. Nowa Brytania 1968
* 46. Nowa Gwinea 1969, część 1.
* 47. Nowa Gwinea 1969, część 2.
* 48. Mongolia 1958
* 49. Peru – Amazonia 1973
* 50. Peru – Amazonia, Montania 1973
* 51. Wyspy Trobrianda 1968

Vanuatu

* 52. Wyspy szczęśliwe
* 53. Vanuatu
* 54. Ludożercy
* 55. Kava (a nie kawa)
* 56. Kastom – obyczaj i tradycja
* 57. Tabu
* 58. Świnia
* 59. Kokos

Włochy

* 60. Południowy Tyrol

Polska

* 61. Areszt

Madagaskar

* 62. Polacy na Madagaskar
* 63. Recykling
* 64. Szafir
* 65. Cyganie morza
* 66. Wanilia
* 67. Wyprawa na Madagaskar

Wenezuela

* 68. Wenezuela – boso, ale w ostrogach
* 69. Polowanie
* 70. Największa łąka świata
* 71. Walki kogutów
* 72. Maniok
* 73. Łódź (zdjęcia do filmu pochodzą również z Madagaskaru)
* 74. Na ryby
* 75. Jedzenie dżungli

Tajlandia

* 76. Kosmici (Wynalazek)
* 77. Azja
* 78. Słoń domowy
* 79. Poganiacz słoni

Kolumbia, Peru, Ekwador

* 80. Łódka Pana Makarona
* 81. Wyprawa do Łowców Głów
* 82. Mały Indianin
* 83. Życie codzienne Indian
* 84. Męska rzecz
* 85. Rozum
* 86. Znachor

Brazylia

* 87. Bieda
* 88. Kopalnia złota
* 89. Kabokle
* 90. Statek
* 91. Rejs dla zuchwałych

Wenezuela, Brazylia

* 92. Macho

Archiwum

* 93. Tony Halik
* 94. Polowanie na słonie
* 95. Halik wśród Łowców Głów
* 96. W góry
* 97. Plemiona z przeszłości
* 98. Indiańskie amory
* 99. Tepui
* 100. Cywilizacje
* 101. Ewolucja
* 102. “Śmiały”
* 103. Linie papilarne Pana Boga
* 104. Mato Grosso

Kongo

* 105. Pigmeje
* 106. Drewno
* 107. Tartak
FileServe
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".Wupload
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".=================================================
Antyspam Bot: Połączono po 2 Dni 23 Godziny:
=================================================

Odcinki 1-20
FileServe
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".Wupload
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


 
Stare 22-09-2011, 16:44   #6
Trytonik
Senior Member
 
Awatar Trytonik
 
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,219
Domyślnie

Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat (odcinki 21-30) TVRip

Cytat:
VIDEO: XviD, 592x324, 1003kbps
AUDIO: MP3, 44,1KHz, 128kbps
FILE SIZE: ~200MB ( jeden odcinek)
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Trytonik jest nieaktywny  
Stare 26-10-2011, 21:56   #7
Trytonik
Senior Member
 
Awatar Trytonik
 
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,219
Domyślnie

Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat (odcinki 31-40) DVBRip

Cytat:
VIDEO: XviD, 592x324, 1003kbps
AUDIO: MP3, 44,1KHz, 128kbps
FILE SIZE: ~200MB ( jeden odcinek)
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Trytonik jest nieaktywny  
Stare 13-12-2011, 19:05   #8
nosstradamuss
Member
 
Awatar nosstradamuss
 
Dołączył: May 2011
Posty: 97
Domyślnie Wojciech Cejrowski - Boso Przez światBoso Przez świat (TVRip) [Wszystkie sezony]Program podróżniczy prowadzony przez Wojciecha Cejrowskiego. Ma formę około 25-minutowych reportaży z różnych zakątków świata, m.in. Brazylii, Meksyku, Gambii, Ekwadoru i Portugalii. Reżyserowany przez Andrzeja Horubałę, Macieja Chmiela (odcinki z Senegalu, Gambii i Cabo Verde) oraz Wojciecha Cejrowskiego (najnowsze).

Kierownikiem wypraw (od odcinków z Ekwadoru) jest Sławomir Makaruk (Makaron). Zdjęcia do filmu są autorstwa Piotra Gorzkowicza (odcinki z Meksyku, Senegalu, Gambii i Cabo Verde, Ekwadoru), Miguela Perea Mantes (odcinki z Hiszpanii i Portugalii) i Jacka Rudnickiego (do odcinków z Włoch -włącznie). Program został zdjęty tymczasowo z ramówki TVP w maju 2009 roku, kiedy to Wojciech Cejrowski wystąpił w spotach wyborczychPrawicy Rzeczypospolitej, zachęcając do oddania głosu na Marka Jurka (Internet)

DWA SERWERY!! LINKI WYMIENNE


Cytat:
Format : ~ AVI
File size : ~ 200 MiB
Duration : ~ 24mn 39s
Overall bit rate : ~ 1 132 Kbps

Video
Format : MPEG-4 Visual
Bit rate : 1 008 Kbps
Width : 576 pixels
Height : 320 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps

Audio
Format : MPEG Audio
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 112 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44.1 KHz
01.Meksyk

01. Największe miasto świata (2007)
02. Ale jazda! Ale Meksyk! (2007)
03. Mexico – miasto z przeszłością (2007)
04. Mariachi – uliczna balanga (2007)
05. Hacjenda (2007)
06. Pueblo (2007)
07. Guadalupe – największy odpust świata (2007)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".02.Afryka Zachodnia

08. Dakar – miasto bazar (2007)
09. Sawanna (2007)
10. Gambia – państwo rzeka (2007)
11. Wyspy Zielonego Przylądka (2007)
12. Karnawał na Wyspach (2007)
13. Islam (2007)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".
filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".03.Ekwador

14. Ecuador znaczy równik (2007)
15. Bananera (2007)
16. Z kamerą i strzelbą do Dzikich Plemion (2007)
17. W drodze do dżungli (2007)
18. Wioska w dżungli (2007)
19. Dżungla (2007)
20. Zupa z małpy (2007)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".04.Hiszpania, Portugalia

21. Korek (2007)
22. Na południe (2007)
23. Fatima (2007)
24. Corrida (2007)
25. W krainie flamenco (2007)
26. Portugalskie przyjemności (2007)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".05.Nambia

27. Gdzieś w Afryce (2007)
28. Namibijskie bezdroża (2007)
29. Pustynia (2007)
30. W drodze do Himba (2007)
31. Wioska Himba (2007)
32. Himba – życie bez wody (2007)
33. Ludzie buszu (2007)
34. W krainie duchów (2007)
35. Polowanie z Buszmenami (2007)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".06.Tunezja

36. U brzegów Sahary (2007)
37. Wielbłąd (2007)
38. Wśród Berberów (2007)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".07.Peru

39. Miasto w dżungli (2007)
40. Amazonka (2007)
41. Oaza wolności (2007)
42. Życie codzienne w Amazonii (2007)
43. Obrzęd żaby (2008)
44. Israelitas (2008)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".08.Podrize Stanislawa Szwarca-Bronikowskiego

45. Nowa Brytania 1968 (2008)
46. Nowa Gwinea 1969, część 1 (2008)
47. Nowa Gwinea 1969, część 2 (2008)
48. Mongolia 1958 (2008)
49. Peru - Amazonia 1973 (2008)
50. Peru - Amazonia, Montania 1973 (2008)
51. Wyspy Trobrianda 1968 (2008)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".09.Vanatu

52. Wyspy szczęśliwe (2008)
53. Vanuatu (2008)
54. Ludożercy (2008)
55. Kava (a nie kawa) (2008)
56. Kastom – obyczaj i tradycja (2008)
57. Tabu (2008)
58. Świnia (2008)
59. Kokos (2008)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".10.Włochy

60. Południowy Tyrol (2008)

fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".11.Polska

61. Areszt (2008)

fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".12.Madagaskar

62. Polacy na Madagaskar (2008)
63. Recykling (2008)
64. Szafir (2008)
65. Cyganie morza (2008)
66. Wanilia (2009)
67. Wyprawa na Madagaskar (2009)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".13.Wenezuela

68. Wenezuela - boso, ale w ostrogach (2009)
69. Polowanie (2009)
70. Największa łąka świata (2009)
71. Walki kogutów (2009)
72. Maniok (2009)
73. Łódź (2009) (zdjęcia do filmu pochodzą również z Madagaskaru)
74. Na ryby (2009)
75. Jedzenie dżungli (2009)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".14.Tajlandia

76. Kosmici (2009)
77. Azja (2009)
78. Słoń domowy (2009)
79. Poganiacz słoni (2009)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".15.Kolumbia, Peru, Ekwador

80. Łódka Pana Makarona (2009)
81. Wyprawa do Łowców Głów (2009)
82. Mały Indianin (2009)
83. Życie codzienne Indian (2009)
84. Męska rzecz (2009)
85. Rozum (2009)
86. Znachor (2009)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".16.Brazylia

87. Bieda (2009)
88. Kopalnia złota (2009)
89. Kabokle (2009)
90. Statek (2009)
91. Rejs dla zuchwałych (2009)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".17.Wenezuela, Brazylia

92. Macho (2009)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".18.Archiwum

93. Tony Halik (2010)
94. Polowanie na słonie (2010)
95. Halik wśród Łowców Głów (2010)
96. W góry (2010)
97. Plemiona z przeszłości (2010)
98. Indiańskie amory (2010)
99. Tepui (2010)
100. Cywilizacje (2010)
101. Ewolucja (2010)
102. "Śmiały" (2010)
103. Linie papilarne Pana Boga (2010)
104. Mato Grosso (2010)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".19.Congo

105. Pigmeje (2010)
106. Drewno (2010)
107. Tartak (2010)


fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


450MB Part
nosstradamuss jest nieaktywny  
Stare 03-01-2012, 22:17   #9
nosstradamuss
Member
 
Awatar nosstradamuss
 
Dołączył: May 2011
Posty: 97
Domyślnie

re-UP

[center]

Boso Przez Świat 01. MEKSYK [DVDRip.AVI]

DWA SERWERY!! LINKI WYMIENNE


Cytat:
Format : AVI
File size : 350 MiB
Duration : 24mn 31s
Overall bit rate : 1 996 Kbps

Video
Format : MPEG-4 Visual
Bit rate : 1 874 Kbps
Width : 640 pixels
Height : 368 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps

Audio
Format : MPEG Audio
Bit rate : 109 Kbps
Nominal bit rate : 128 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : Polish
fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".=================================================
Antyspam Bot: Połączono po 1 Dzień 8 Godziny:
=================================================

re-UPBoso Przez Świat 02. AFRYKA ZACHODNIA [DVDRip.AVI]

DWA SERWERY!! LINKI WYMIENNE

1 LINK = 1 ODCINEK


Cytat:
Format : AVI
File size : 350 MiB
Duration : 24mn 54s
Overall bit rate : 1 963 Kbps

Video
Format : MPEG-4 Visual
Bit rate : 1 846 Kbps
Width : 640 pixels
Height : 368 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps

Audio
Format : MPEG Audio
Bit rate : 105 Kbps
Nominal bit rate : 128 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : Polish
fileserve
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".filesonic
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


nosstradamuss jest nieaktywny  
Stare 13-01-2012, 22:30   #10
Trytonik
Senior Member
 
Awatar Trytonik
 
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,219
Domyślnie Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat

Wojciech Cejrowski - Boso Przez Świat - Odcinki 41-60 TVRip

Cytat:
VIDEO: XviD, 592x324, 1003kbps
AUDIO: MP3, 44,1KHz, 128kbps
FILE SIZE: ~210MB / odcinek
Kod:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby otrzymać dostęp działu "Free download".


Trytonik jest nieaktywny  


Sprawdź także:

Użytkownicy odwiedzili wątek szukając:
gambia podrize


Podobne wątki do: Wojciech Cejrowski - Boso przez Świat
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Zakopower - Boso (2011) malouda Muzyka 0 21-10-2011 21:32
Boso, Ale Na Rowerze / De Helaasheid Der Dingen (2009) cola21 Filmy 0 05-09-2011 14:07
Wojciech Cejrowski. Boso (2011) Matti Seriale 0 12-07-2011 12:01
Wojciech.Cejrowski.Boso.Przez SwiatVanuato.E01-05.PL Motyleczek Seriale 1 07-09-2010 11:23
Wojciech Cejrowski - Gringo wśród dzikich plemion _seb_ Audiobooki 3 17-02-2010 14:32

Narzędzia wątkuO Warezik.eu
Wielotematyczne forum Warezik.eu jest serwisem dyskusyjnym dla młodzieży służącym wspólnej wymianie doświadczeń, wymianie plikami, rozmowom, pobieraniu, rozwiązywaniu problemów, ściąganiu, pomocy.
Serwisy podobne do Warezika mogące mieć wspolną tematykęto: peb, darkwarez, precyl, elitewarez, zajefajna, exsite, megawarez, ajo, pirate bay, torrent, p2m.
W dziale download nasi użytkownicy wymieniają się z innymi użytkownikami plikami które są hostowane między innymi na serwerach tych serwisów: Rapidshare, Turbobit, Freakshare, Chomikuj, Bitshare, Uploading, Letitbit, Uploaded, Hotfile, Netload, Mediafire, 4shared, Zshare, FilePost, Depositfiles, Filefactory, Rapidgator, Hellshare, Hitfile, Extabit, Crocko, Ifile, ShareFlare, BayFiles, Jumbofiles, Vip-File, Share-Online, Uploadfloor, Oron, Fiberupload, Filevelocity, Filesonic, Megaupload, Megavideo, VideoBB, Putlocker, Ifilez, Fastshare.
Słowa kluczowe związane z serwisem za pomocą których forum jest rozpoznawane w sieci to: warezik.pl,pobieranie plików,forum wielotematyczne,forum tematyczne,download,ściąganie,za darmo,do pobrania,free,gry,filmy,muzyka,porno,erotyka,podrywacze,gry java,aplikacje gsm,aplikacje symbian,forum do rozmów,warez,portal warez,polski warez.
Powered by vBulletin®
Copyright © Warezik.eu 2007 - 2023
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.